Qadër Kopshti 250 cm, 3 Ngjyra

: në stok

€79,90 €99,90

Ju kurseni: €20,00 ( 20% )

Ngjyra

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Kthehuni dhe relaksohuni jashtë në hije me ombrellën. 

Prodhuar me një kornizë të fortë çeliku dhe mbulesë të madhe prej pëlhure, e ndërtuar nga çeliku i ngurtë me përdorim të rëndë, me një tendë të madhe për hije maksimale, është aksesori ideal për jashtë, pavarësisht nga koha e vitit. 

E shkëlqyeshme për çdo hapësirë ​​të jashtme, sistemi i tij inteligjent konsol i kombinuar me një aftësi rrotulluese do t'ju mundësojë të kontrolloni hijen tuaj për të shijuar momentet në natyrë në një ambient të rehatshëm. Një mënyrë e përsosur për ta bërë hapësirën tuaj të jashtme të përshtatshme për të jetuar dhe argëtuar, tenda mbyllet kur nevojitet.

 Çadra e jashtme me konsol të madh Varossa është një domosdoshmëri absolute për argëtimin më të mirë për të gjitha stinët!

Specifikat:

  • Dizajn elegant dhe praktik
  • Kornizë çeliku e ngurtë cilësore (jo aliazh)
  • Levë për ngritje për ruajtje të lehtë
  • Lartësia: 2.45 m
  • Madhësia e tendës: 2,5 metra 2,5 metra katror

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€