Pregaditëse për oriz SENCOR SRM 1800SS

: në stok

€49,50 €65,90

Ju kurseni: €16,40 ( 24% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
 • Funksionim plotësisht i automatizuar
 • I përshtatshëm për gatimin e të gjitha llojeve të orizit duke përfshirë orizin për Sushi
 • Fikja automatike kur të përfundojë gatimi, më pas kalon në funksionin "Keep Warm". 
 • Enë speciale për gatimin e orizit
 • Punon sipas parimit të gatimit me avull
 • Trupi i jashtëm është bërë prej çeliku inox
 • Vëllimi 1.8 l (për gatimin e 1500 g oriz)
 • Funksionim plotësisht i automatizuar
 • I përshtatshëm për gatimin e të gjitha llojeve të orizit duke përfshirë orizin për Sushi
 • Kapak qelqi me hapje për lirimin e avullit të tepërt
 • Këmbë kundër rrëshqitjes
 • Aksesorë të furnizuar: spatula speciale për oriz, oriz dhe filxhan matëse uji
 • Fuqia hyrëse 700 W
 • Dimensionet (gjerësia x thellësia x lartësia): 310 x 268 x 265 mm
 • Pesha: 2.3 kg
 • Tensioni dhe frekuenca: 220-240 V, 50/60 Hz 

PËRSHKRIMI TEKNIK

 • Materiali çelik inox
 • Sipërfaqja e brendshme Sipërfaqe jo ngjitëse
 • Vëllimi 1,8 l
 • Ngjyrë çeliku inox
 • Lartësia (cm) 26,5 cm
 • Gjerësia (cm) 31 cm
 • Thellësia (cm) 26,8 cm
 • Pesha 2 300 g

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€