PowerBank HAMA Supreme 5HD 5000 mAh

: në stok

€19,90 €24,90

Ju kurseni: €5,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Për karikim të shpejtë dhe në lëvizje: kjo bankë energjie furnizon smartfonët, tabletët, altoparlantët Bluetooth dhe pajisje të tjera celulare me energji elektrike - qoftë në zyrë, në aeroplan apo në plazh

Nëpërmjet portës USB-C, Power Pack karikohet plotësisht në 3 orë
Treguesi i integruar i kapacitetit të karikimit LED: tregon fuqinë ende të disponueshme në katër nivele (100%, 75%, 50%, 25%)
Sipërfaqja e gomës me prekje të butë: Powerpack është i këndshëm për t'u mbajtur dhe fundi i tij mat parandalon gjurmët e shëmtuara të gishtave në kasë

Specifikat: 

 • Ngjyra gri
 • 2 hyrje: USB-C dhe mikro-USB
 • Dalja: 1 x USB-A
 • Lidhja (Dalja) 1 , 5 V / 2,1 A
 • Shifra: 201671
 • Lloji i baterisë Bateria e integruar Li-Polymer
 • Kapaciteti 5000 mAh
 • Karikim i shpejtë
 • Gjere x Larte x Gjate: 65 x 12 x 92 mm
 • Pesha: 113 g
 • Kabllo: USB-Type-C

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€