Pllakë prerëse me mprehës thikash LAMART

: në stok

Çmimi i rregullt €8,50

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
  • Përmasat 32 × 22 × 1,2 cm
  • Material bambu
  • Ngjyra kafe
  • Pllaka prerëse e bërë nga materiali bambu përfshin një mprehës thike me gurë çelik inoks tungsteni që mpreh tehet dhe reformon profilin e tehut "V".
  • Pas përdorimit, lani dhe fshijeni të thatë.
  • Pllaka prerëse nuk është e përshtatshme për t'u larë në makinë larëse enësh.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€