Pasqyrë e Makinës me 2 Kamera, Full HD

: I padisponueshëm

€19,99 €25,99

Ju kurseni: €6,00 ( 23% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Pasqyrë e pasme me lente të dyfishta për makina që ndihmon në drejtimin e pamjes së pasme dhe regjistrimin e lëvizjeve të makinës. Ai ju ofron pamje më të qarta dhe detaje kyçe, të tilla si shenjat rrugore dhe kushtet e rrugës, kapja e targave nga një distancë.

Pasqyrja mund edhe të fiket dhe të përdoret si pasqyre normale, poashtu ka mundësi ta shikoni pamjen para dhe pas makines, njëkohesisht.

Specifikat:

 • Ekran 4.3 Inch 
 • Kamera Full HD 1080P
 • Këndi i gjerë i kamerës 170 shkallë
 • G- Senzor
 • Detekton lëvizjet 
 • Mikrofon dhe altoparlant i integruar
 • Kamerë me Opcionin për gjirim edhe natën
 • Suporton deri 32GB( Nuk përfshihet Sd- Card)
 • Lehtë e montueshme
 • Punon në temperatura Ekstreme deri 70 Gradë
 • Pesha 1.5kg

 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€