Ngrohese e ujit 1.7 l 2200W SENCOR SWK

: në stok

Çmimi i rregullt €22,99

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
 • PËRSHKRIMI TEKNIK
 • Vëllimi 1,7 l
 • Filtri Po
 • Kontrolli i temperaturës Nr
 • Treguesi i funksionimit Po
 • Materiali i kontejnerit Plastike
 • Fuqia hyrëse (W) 2 200 W
 • Ngjyra e Bardhe

 • Lidhës qendror 360° STRIX me sistem të trefishtë sigurie

 • Nuk ka tub avulli për pastrim të lehtë
 • Filtër i lëvizshëm i papastërtisë dhe gëlqeres
 • Drita treguese e fuqisë
 • Hapja-Kapak automatik
 • Pa BPA
 • Pesha pa bazë: 540 g

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€