Panel ngrohës 2000W VIVAX

: në stok

€19,99 €42,99

Ju kurseni: €23,00 ( 53% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Ngrohësi me konvektor VIVAX PH-2002  ngroh çdo dhomë në një mënyrë të thjeshtë por efikase.

Me një fuqi prej 2000 W dhe një funksion të rrjedhës së ajrit të ventilatorit, ngrohësi me konvektor VIVAX CF-2010F kontribuon në ngrohje edhe më të shpejtë dhe më efikase.

Të gjitha specifikimet

 • Ngrohës paneli i llojit të pajisjes
 • Fuqia (W) 2000
 • Lloji i termostatit Mekanik
 • Zgjedhja e nivelit të ngrohjes 2
 • Rrjedha e ajrit të ventilatorit Nr
 • Numri i brinjëve -
 • Ngjyra e Bardhe
 • Materiali Metal
 • gjerësia (cm) 77,0
 • lartësia (cm) 49,0
 • Thellësia (cm) 26,0
 • Gjerësia e paketimit (cm) 81,5
 • Lartësia e paketimit (cm) 50,5
 • Thellësia e paketimit (cm) 12,0
 • Pesha e pajisjes (kg) 4,3
 • Furnizimi me energji elektrike 220-240 V ACAC

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€