Prerëse profesionale flokësh dhe rroje me BATERI V-649

: në stok

€44,99 €59,99

Ju kurseni: €15,00 ( 25% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
 • Lloji i motorit: Rrotullues
 • Koha e karikimit të baterisë: deri në 2 orë
 • Materiali i tehut: Çelik inox
 • Jetëgjatësia e baterisë: mbi 90 minuta
 • Lloji i fuqisë: Funksionimi i rrjetit dhe baterisë
 • Funksioni: prerje flokësh e lagur, prerje flokësh e thatë, larja e thikave nën ujë, karikimi i shpejtë, treguesi i karikimit
 • Gjatësia maksimale e prerjes: 5 - 10 mm
 • Gjatësia minimale e prerjes: më pak se 0.5 mm
 • Metoda e rregullimit të gjatësisë: Ndryshimi i grykave
 • Numri i grykave: 3 - 4 copë
 • Qëllimi: Për zonën e bikinit,për mjekrën dhe mustaqet,për trupin,për kokën
 • Çertifikimi i cilësisë së mallit: 3C, ce, UL, ASNJË
 • Emri i markës: VGR
 • Furnizimi me energji elektrike: USB
 • Koha e punes: makinë rroje 80 Minuta/trimer 200 Minuta
 • Koha e karikimit: makinë rroje 1.5 Orë/thurëse 1.5 orë
 • Bateria: makinë rroje 700 mAh Bateri/hartës Li-jon 1200 mAh Li-ion
 • Materiali i tehut: Çelik inox

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€