LUHATËSE PASA M45

: I padisponueshëm

€56,99 €72,99

Ju kurseni: €16,00 ( 21% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Pëlhurë e veçantë pambuku ka punuar për markën tonë Mbrojtës ortopedik 100% pambuk, që lahet për kokën dhe qafën. Pëlhurë që merr frymë që nuk e bën fëmijën tuaj të djersitet. pozicione të sigurta lëkundëse ulur-shtrirë. Aftësia për të marrë një pozicion të plotë ulur në 3 nivele, Aftësia për të lëkundur dhe rregulluar sipas dëshirës printim figurash me porosi mbulesë dyshemeje e larë dizajn ergonomik Konfigurimi praktik. Rrip sigurimi me 3 pika Shirit lodrash të lëvizshëm Falë lodrave prej pelushi, ai ndihmon fëmijën tuaj të zhvillojë koordinimin sy-dorë.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€