Lugë kuzhine Lamart LT3990, e Zezë

: në stok

€4,29 €5,00

Ju kurseni: €0,71 ( 14% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Lugë najloni me dorezë inox, Reziston në temperaturat deri 210 ° C dhe e  sigurt për larje në pjatalarëse. 

  • Materiali        çelik inox, najlon
  • Ngjyra           inox, e zezë
  • Madhësia    gjatësia  35 cm

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€