Kulluese Lamart LT7049, çelik

: në stok

€5,72 €7,50

Ju kurseni: €1,78 ( 23% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Një shportë e palosshme prej çeliku të pandryshkshëm është e përshtatshme për gatimin e petave dhe perimeve, duke ruajtur minerale dhe vitamina. Mund të përdoret në vazo me diametra të ndryshëm dhe ka diametrin 14/ 23 cm. Kur gatimi të ketë mbaruar ose nëse është e nevojshme mbushja e ujit, avulli mund të ngrihet lehtësisht nga tenxherja duke përdorur syrin në mes. Para përdorimit të parë dhe pas çdo përdorimi, lajeni në ujë të ngrohtë me detergjent, shpëlajeni dhe thani. Mbani produktin larg mundësive të fëmijëve.

Specifikat:

Diametri: 23 cm
Përmasat: 14/ 23 cm
Materiali: Çelik inox
Ngjyrë: Çelik inox

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€