Grill elektrik Sencor SBG 2070SS, 1000W, e Zezë

: në stok

€38,39 €49,90

Ju kurseni: €11,51 ( 23% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Strehimi CoolTouch
Sipërfaqet e pjekjes lehtë pastrohen
Trajtim sipërfaqësor jongjitës i sipërfaqeve të pjekjes
Doreza dhe trupi i izoluar nga nxehtësia
Treguesi i fuqisë - drita treguese e kuqe
Treguesi i gatishmërisë për pjekje - drita treguese e gjelbër
Opsioni për të ruajtur në një pozicion vertikal
Siguresa termike e sigurisë
Gjatësia e kordonit të rrymës 85 cm
Fuqia e vlerësuar 1000 W
Kontroll automatik i temperaturës
Dimensionet (L × P × H): 295 × 260 × 110 mm
Pesha: 2,4 kg

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€