Fshesë elektrike Sencor SVC 45WH-EUE3, 850W, e Bardhë

: në stok

€57,09 €74,00

Ju kurseni: €16,91 ( 22% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

FSHESË ME QASTE
 
Motor ECO me efikasitet të lartë 850 W
Klasa e konsumit të energjisë: B
Performanca e pastrimit të tapetit: E
Performanca e pastrimit të dyshemesë së fortë: A
Klasa e riemetimit të pluhurit: D
Niveli i ulët i zhurmës: 79 dB(A)

Tub plastik
Termostati që parandalon mbinxehjen e motorit
Sistemi i filtrimit me 5 nivele
Pozicioni i parkimit për grykën e dyshemesë
Gjatësia e kordonit të energjisë 5 m (rrezja efektive 7,5 m)
Rrota të veshura me gome për lëvizje më të lehtë dhe mbrojtje të dyshemeve lundruese

Aksesorët e furnizuar:
hundë e kombinuar (furçë + fole)
qese letre

Vëllimi i qeses së pluhurit: 1.5l
Dimensionet (gjatësia × gjerësia × lartësia): 345 × 255 × 210 mm
Pesha: 3.6 kg

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€