BUDDY TOYS BGP 3012 Loder me mjete pune me Valixhe Luksoze

: në stok

€25,19 €45,00

Ju kurseni: €19,81 ( 44% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Valixhe udhëtimi me mjete pune për të vegjëlit. Në valixhe do të gjeni 36 pjesë të aksesorëve të domosdoshëm për të vegjlit tuaj, të cilat janë bërë nga materiali me cilësi të lartë dhe të qëndrueshëm. Montimi i lehtë dhe është ideal për të udhëtuar. Aksesorët mund të ruhen në një valixhe me rrota dhe është e përshtatshme për fëmijë nga 3 vjeç.

 

  • Bërë nga cilësi e lartë dhe plastikë të qëndrueshme.
  • Përmasat: 63 × 53 × 25 cm.
  • 36 copë aksesorë.
  • Për fëmijë nga 3 vjeç.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€