Blender Smoothie Sencor SBL 7071GR

: në stok

€59,99 €69,99

Ju kurseni: €10,00 ( 14% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
  • Konsumi i energjisë 800 W
  • Dy gota me kapacitet 0.6 litra
  • 6 tehe (thika) me material prej çeliku inox me veshje titani
  • Material pa BPA (Bisphenol A)
  • 2 Vite Garancion 

Falë dy programeve të këtij blenderi ju lehtë mund të përgatitni pijen tuaj të preferuar që dëshironi.
Blenderi Sencor ofron opsionin soft (të buta), për kokteje (të tilla si domate, luleshtrydhe, banane etj.) dhe opsionin hard (të forta), i cili përdoret për frutat dhe perimet më të forta (p.sh. ananasi ose karrotat).
Pijen e përfunduar mund ta merrni me vete në një shishe sportive elegante me vëllim 0,6 l, e cila është bërë nga tritani i cili është rezistent ndaj goditjeve pa BPA (Bisphenol A).
Blenderi Sencor është i pajisur me një ndërprerës pulsi për përzierje efikase dhe 6 tehe çeliku inox me cilësi të lartë me një shtresë titaniumi.Tehet parandalojnë në mënyrë efektive humbjen e enzimave dhe vitaminave dhe reduktojnë oksidimin e padëshiruar. Stabiliteti dhe siguria perfekte garantohen falë këmbëve  kundër rrëshqitjes, ndërprerësit për përzierje efikase dhe një kapaku të veçantë vakumi. ushqyese. 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€