BESHIK & LUHATËSE UB2003

: I padisponueshëm

€39,99 €49,99

Ju kurseni: €10,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Beshik dhe luhatese 2ne1
Dizajn ergonomik.
Anti djerse.
Kualitet i garantuar i materialit. 
Mosha e preferuar 0-24 muaj

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€