APARAT KUNDER INSEKTEVE

: në stok

Çmimi i rregullt €8,99

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Specifikat:
- E pajisur me një dorezë, e lehtë për t'u mbajtur.
- Efikasitet i lartë, konsum i ulët i energjisë.
- I sigurt për shëndetin e njeriut, pa kimikate, pa tym, jo erë e keqe.
- Pa pesticide, të sigurta, të padëmshme për njerëzit dhe kafshët shtëpiake.
- Gjatësia e valës ultravjollcë është de-nm, e projektuar për të terhequr insektet.
- E qetë, pa ju prishur gjumin.
- Madhësi e vogël, e lehtë për t'u mbajtur dhe nuk zë vend.
- I pershtatshem per ambiente te brendshme, te jashtme, familjare, dhome gjumi, ndenje dhomë, kuzhinë, zyrë, kopsht, kamping, tendë, kamping
ngjyra: jeshile e erret/e bardhe.
Materiali: ABS+PC
Përmasat: 12 x 17 cm
Përmbajtja e paketës:
1 × Vrasës i mushkonjave
1 x kabllo USB
1 × Furçë pastrimi

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€