Altoparlant VIVAX VOX Karaoke BS-800

: I padisponueshëm

€149,90 €179,90

Ju kurseni: €30,00 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Altoparlanti portativ Karaoke Vivax BS-800 ofron një sërë veçorish për të shijuar muzikën tuaj të preferuar. Është i pajisur me hyrje AUX, mund të lidhet me pajisjen tuaj inteligjente përmes Bluetooth, funksionit të radios FM, folesë për luajtje USB ose opsionit të karikimit të pajisjes së lidhur, fuqia maksimale e daljes së amplifikatorit është 80 W RMS, kapaciteti i baterisë është 4500 mAh dhe mund të shijoni muzikë deri në 12 ore me volum mesatar. Përveç të gjitha sa më sipër, me një mikrofon wireless, mund të provoni edhe funksionin e shkëlqyer karaoke të kësaj pajisjeje, e gjitha me një dritë të ndryshueshme LED të sinkronizuar me ritmin e melodisë.

  • Altoparlantët [W]: 80
  • Fuqia RMS (W): 80
  • Dimensionet e lartësisë (cm): 68
  • Përmasat gjerësia (cm): 31
  • Përmasat gjatësia (cm): 31
  • Karakteristika te tjera
  • Bateria (mAh): 4500
  • Aksesorë
  • Pajisjet shtesë: Telekomanda, Kordoni i rrymës, Mikrofoni
  • Furnizimi me energji elektrike: 110-240V

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€