Trotinet Elektrik - Sencor SCOOTER ONE S20 (Aluminium Construction, 25 km, 25km/h)

: në stok

€383,90 €479,00

Ju kurseni: €95,10 ( 19% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Bateria e duhur, PERFORMANCA E DUHUR
Skuteri do t'ju çojë pothuajse kudo. Duke përdorur një motor të fuqishëm 350 W mund të arrini shpejtësi deri në 25 km/h. Ai merr energji nga një bateri e ringarkueshme me kapacitet të lartë 7,5 Ah me rreze maksimale deri në 25 km. Dëshironi të kurseni më tepër fuqinë e baterisë? Zgjidhni modalitetin STANDARD. Dëshironi të përjetoni shpejtësinë reale? Zgjidhni modalitetin SPORT. Sigurisht, ekziston një kontroll i integruar i lundrimit, i cili do t'ju sigurojë ruajtjen e shpejtësisë ndërkohë që mund të përqendroheni plotësisht në drejtimin e automjetit.
INFORMACION I KASTËR, SHUMË DRITË
Ekranit të qartë dhe të lehtë për t'u lexuar nuk i mungojnë informacionet për shpejtësinë, mënyrën e zgjedhur të drejtimit, gjendjen e baterisë ose treguesin e dritave LED. Ndriçimi LED do t'ju ndriçojë rrugën dhe në të njëjtën kohë do të ndezë një dritë paralajmëruese të kuqe në pjesën e pasme të skuterit, të cilën me siguri do ta mirëprisni nëse dëshironi të vozitni në kushte të dobëta shikueshmërie ose në errësirë.
GOMA TE SOFISTIKATA, SIGURIA VENDE PARA
Falë gomave me vrima 8,5" me veti të mira për thithjen e goditjeve, nuk keni pse të shqetësoheni për një shpim që mund të përfundojë udhëtimin tuaj në një kohë të shkurtër. Skuteri është i pajisur me sistem frenimi të dyfishtë për siguri më të mirë - elektrike, duke përdorur motorin dhe mekanike, duke përdorur frenat e diskut Kur shtypni levën e frenave, drita e kuqe paralajmëruese në parakolpin e pasmë pulson vazhdimisht.
NJË APLIKACION, SHUMË FUNKSIONI
Duke përdorur aplikacionin e sofistikuar të menaxhimit SENCOR SCOOTER, i pajtueshëm me këtë skuter, mund të bëni pothuajse çdo gjë. Për shembull, mund të kyçni skuterin tuaj për të parandaluar vjedhjen, për të gjurmuar kilometrazhin tuaj total ose aktual, statusin e baterisë, diapazonin e vlerësuar dhe informacione të tjera të dobishme. Ekziston gjithashtu një shfaqje e shpejtësisë aktuale. Aplikacioni është i disponueshëm si në Google Play ashtu edhe në Apple App Store. Ne rekomandojmë blerjen e MBAJTJES SË TELEFONIT SENCOR për lidhjen e lehtë të telefonit celular në timon.
Aksesorët rrisin rehatinë
Keni nevojë të mbani skuterin? A keni nevojë të varni një çantë shpine në të? Keni nevojë për një çantë për gjëra të vogla? Keni nevojë për një mbajtës telefoni? E kemi menduar edhe këtë. Ju mund t'i blini lehtësisht të gjithë këta aksesorë.

SPECIFIKIMI KYÇ
Shpejtësia maksimale deri në 25 km/h
Gama e distancës deri në 25 km
Konstruksion Alumini
Aplikacioni SENCOR SCOOTER disponohet
Dritë LED
Ekran LED (Modaliteti, Shpejtësia, Bateria, Ndriçimi, Bluetooth)
DHOTË
Fuqia e motorit 350 W
Shpejtësia:
 - Modaliteti SPORT deri në 25 km/h
 - Modaliteti STANDARD deri në 20 km/h
 - Modaliteti ECO deri në 10 km/h
 - Modaliteti WALK deri në 6 km/h
Gama:
- deri në 25 km në 55 kg
- deri në 20 km në 90 kg
Kontrolli i lundrimit
Këndi maksimal i ngjitjes deri në 15 °
RROTA
Goma me vrima 8,5 inç para dhe pas
Sistemi i Frenimit të Dyfishtë - Elektrik dhe Mekanik
Frena e diskut
APLIKIMI SENCOR SCOOTER
E disponueshme në Apple App Store dhe Google Play
Bllokimi i sigurisë nga aplikacioni
Gama, Distanca e përshkuar, Koha e funksionimit, Shpejtësia, Gjendja e baterisë, etj.
Bluetooth 4.1
PARAMETRAT TEKNIKE
Pesha maksimale e ngarkesës 120 kg
Përmasat: 108 x 44 x 110 cm (të shpalosura)
Përmasat: 108 x 44 x 50 cm (të palosur)
Pesha: 12.5 kg
Temperatura e funksionimit: -10 deri në 40 ° C
Temperatura e ruajtjes: -20 deri në 45 ° C
Niveli i zhurmës <70 dB (A)
ADAPTER
Tensioni i hyrjes: 100-240 AC 50/60 Hz
Rryma hyrëse: 1,5 A
Tensioni i daljes: 42 V
Lidhës: Φ 5,5 x 10 mm
BATERIA
Kapaciteti: 7.5 Ah Li-ion
Koha e karikimit: 4-5 orë
Numri i qelizave: 30
Mbrojtje kundër: Qarkut të shkurtër, Mbitensionit, Mbikarikimit
Tensioni i karikimit në hyrje: 42 V
Tensioni nominal: 36V

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€