CATLER ES 721 Porto B - Makinë kafeje 4in1 - me tri lloje kapsulave dhe kafe të bluar

: në stok

€129,90 €330,00

Ju kurseni: €200,10 ( 60% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Makinë kafeje 4in1me tri lloje kapsulave dhe kafe të bluar ES 721 Porto B

Ju prezantojmë një makinë ekspres automatike me presion 15 bar, e cila do të përgatisë kafe me shije të pasur dhe aromë të veçantë me një krem të butë kadifeje. E vogël, e mesme ose e madhe sipas preferencës tuaj. Zgjidhni një kapsulë ose derdhni kafenë e sapo bluar në enë, futeni në makinë, zgjidhni madhësinë e filxhanit dhe kaq.

PËRPARËSITË E ES 721 Porto B

Tre madhësi të ndarjes së kapsulës:
S – Madhësia e kapsulës Nespresso
M – Madhësia e kapsulës Tchibo
L – Madhësia e kapsulës NESCAFÉ Dolce Gusto
dhe 1 përshtatës për kafe të bluar.

FUNKSIONI

Ngrohja e shpejtë dhe funksionimi i qetë ju lejojnë të shijoni kafenë shpejt dhe saktësisht sipas shijes tuaj aktuale. Makinat e kafesë CATLER ES 701 Porto BH është e destinuar për të gjitha llojet më të shitura të kapsulave të kafesë. Ndryshimi i përshtatësit është shumë i lehtë.

SPECIFIKIMET TEKNIKE

Zgjedhja e madhësisë së filxhanit - e vogël, e mesme dhe e madhe
Butonat e kontrollit me ndriçim
Presioni 15 bar
Depozita e ujit 0,8 l
Konsumi i energjisë: 1,150 – 1,350 W.

OPERACIONI I THJESHTË

Zgjidhni një kapsulë ose derdhni kafenë e sapo bluar në enë, futeni në makinë, zgjidhni madhësinë e filxhanit dhe kaq. Shtypni dhe mbani shtypur butonin e pijes së zgjedhur. Fillon përgatitja dhe aparati i kafesë fillon të japë kafe.

OPSIONI I PËRDORIMIT TË KAFES SË BLUAR

Përcaktimi i personalizuar i sasisë së kafesë
Ngrohje 30 sek.
Mbyllje automatike
Kabllo energjie 75 cm
Përmasat (DxDxH): 12 x 28 x 30 cm
Ngjyra e zezë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€